Na spletni strani uporabljamo piškotke, da bi vam omogočili nemoteno in prijetno uporabniško izkušnjo. Z nadaljnjo uporabo te spletne strani se strinjate z našo politiko piškotkov. Več informacij najdete v Politiki spoštovanja zasebnosti.

Strinjam se

Geberitova servisna mreža

Dober servis - še večja zanesljivost.

Podjetje Geberit prodaja, d.o.o. ima od leta 2003 organizirano servisno mrežo po vsej Sloveniji s pomočjo pooblaščenih servisov. Ti so usposobljeni za servisiranje vseh produktov blagovne znamke Geberit, tako v garancijski dobi kot tudi po poteku le-te.

Pooblaščeni serviserji Geberit se vam bodo predstavili s srebrno izkaznico Pooblaščeni serviser.


Pooblaščeni serviserji Geberit AquaClean pa se vam bodo predstavili z zlato izkaznico Pooblaščeni serviser Geberit AquaClean.


Iz pogodbe o servisiranju so izvzeti cevni sistemi: odtočni sistemi PE, db 20 in Pluvia ter Mepla in Mapress. Vse morebitne reklamacije teh izdelkov rešuje tehnična služba Geberit.

Geberit za svoje izdelke zagotavlja dobavo nadomestnih delov vsaj še 25 let po nakupu.

Natančnejša navodila za uveljavljanje garancije najdete v Garancijskem listu.

Štajerska, Koroška, Prekmurje

- celoten program, razen AquaClean

Podjetje: Montaža in servisiranje sanitarne opreme Peter Polanec s.p

Kontaktna oseba: Peter Polanec
Telefon: 040 352 709
E-pošta:peter.polanec@t-2.net


- celoten program

Podjetje: EKO-Florjan Ludvik s.p.

Kontaktna oseba: Florjan Ludvik
Telefon: 041 672 160
E-pošta: ludvik.florjan@triera.net

Primorska, Goriško (do Postojne)

- celoten program, razen AquaClean

Podjetje: Hidromatika d.o.o.
Kontaktna oseba: Milan Guzej
Telefon: 041 822 654
E-pošta: hidromatika@yahoo.it

Gorenjska, Notranjska, Ljubljana

- celoten program

Podjetje: Ipit d.o.o.
Kontaktna oseba: Erik Pezdir
Telefon: 041 645 540
E-pošta: ipit@siol.net

Štajerska

- celoten program, razen AquaClean

Podjetje: Instalacije Hrastnik d.o.o.
Kontaktna oseba: Borut Hrastnik
Telefon: 041 652 393
E-pošta: hrastnik.borut@gmail.com

Dolenjska, Posavje

- celoten program, razen AquaClean

Podjetje: Salon Doming d.o.o.
Kontaktna oseba: Dejan Nečemer
Telefon: 041 766 040
E-pošta: salon.doming@siol.net